Emk Elektrik Mühendislik
Emk Elektrik Mühendisliğin kurucusu olan Sedat Kartal 1994 yılında Emek Elektrikte firma işletmecisi olarak elektirk dünyasına girmiştir. Uzun yıllar çeşitli elektrik dallarında himet vermiş olup 2010 yılında kendi şahsi işletmesini kurmuştur.

Geçen uzun seneler boyonca elektrik sektöründe çok farklı dallarda hizmet sunmuştur, bu geçen uzun yıllar içerisinde değerli müşterilierimizden çok sayıda takdir vede teşekkür almıştır. Konusunda uzman bir kadroya sahip olan firmamız, gelişen teknolojik yeniliklere araştırma ve eğitime önem vererek uyum sağlayarak bilinçli bir sorumluluk anlayışıyla hizmet vermektedir.
Hizmetin birey üzerinde yoğunlaşmasına önem veren firmamız, müşteri odaklı hizmet anlayışını hedef almıştır. Şimdi yeni işletmesindede siz değerli müşterilerimizin himetinde olmaktan son derece mutluluk duyarız.

MİSYONUMUZ:
Müşterilerimizin her tür bilgiye kolay ve hızlı ulaşmalarını sağlayarak, etkin ve güvenilir hizmet sunmalarını, iş performanslarını arttırırken maliyetlerini düşürmelerini ve zamandan tasarruf etmelerini sağlamak

VİZYONUMUZ:
Bilgi yönetimi alanında etkin ve teknolojik çözümler üretmek için yenilikleri sürekli takip ederken, müşterilere beklentilerinin üzerinde hizmet ve ürün sunmak; yüksek nitelikli ve küresel standartlarda oluşturduğu kurumsal yapısı ile sektörün önde gelen kuruluşları arasında yer almak.

DEĞERLERİMİZ:
Müşteri Odaklılık Güvenilirlik Yenilikçilik Liderlik Girişimcilik Araştırmacılık Dinamizm Verimlilik Takım Ruhu

KALİTE POLİTİKAMIZ:
Emk Elektrik Mühendislik; müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun çözümü , en kaliteli işçilikle ve malzemeyle sağlayarak, işi eksiksiz, tam ve zamanında teslim etmek. Ekip çalışmasını organizasyon kültürü olarak benimseyerek, müşterilerimize aynı takımda ortak başarıyı hedeflediğimizi hissettirmektir. Karşılıklı güven , iyi niyet ve profesyonellik çerçevesinde uzun vadeli müşteri memnuniyetine odaklanarak her zaman daha iyiye adım atmaktır.
Emk Elektrik Mühendislik Tüm Hakları Saklıdır
Bugün Tekil: 5 Bugün Çoğul: 5 Toplam Tekil: 43 Toplam Çoğul: 104866